...

Güneş Enerji Panel Sehpaları

İşin Yeri İzmir / Manisa
Yapım Yılı 2017
Kapalı Alan 20 MW

İzmir ve Manisa illerinde, 3 farklı lokasyonda devreye alınan, toplam 20 MW’lık Güneş Enerji Santralleri (GES) galvanizli taşıyıcı sistem panel sehpaları üretiminde APEC Akıllı Çelik Yapı Sistemleri tercih edilmiştir.

Tasarım ve mühendisliği APEC tarafından yapılmış özel taşıyıcı sistem detayları ile, 20° eğimli zorlu arazi koşullarına sahip projelerde dahi hızlı ve kolay montaj yapılabilmektedir.

Enerji sektöründeki birçok kuruluş, GES projelerinde ekonomik, çevre koşullarına dayanıklı ve uzun yıllar bakım gerektirmeyen galvanizli çelik konstrüksiyon sehpaları tercih etmektedir. GES proje süreçlerinde hızlı malzeme temini, kolay ve hızlı montaj teknikleri kullanılması büyük önem taşımaktadır. Bu kriterler baz alındığında; kalite, hızlı imalat ve ideal çelik konstrüksiyon tasarımında APEC Akıllı Çelik Yapı Sistemleri tüm ihtiyaçları karşılayan ve tercih edilen bir firmadır. APEC tasarım ve mühendislik ekibi tarafından, montaj yapılacak alanların özelliklerine göre farklı sehpa seçenekleri de sunulmaktadır.

APEC, GES Projeler / Güneş Enerjisi Santralleri için galvanize çelik konstrüksiyon taşıyıcı sehpa ve montaj profilleri alanında AR-GE çalışmalarını da aralıksız sürdürmektedir.